אנחנו מד גיר ישראל!

אצלנו במד גיר, דאגנו להכל! אנחנו מקשיבים לרוכבים שלנו וגורמים לדברים לקרות. לערבב עבודה וכיף זה חלק מהכיף, אבל אנחנו תמיד דואגים לעשות את העבודה .

 

מד גיר נוסדה ב-2002 ע"י מייק הורן , שהיה לו חלום- ליצור מותג סקוטים לרוכבים צעירים. לאט לאט, הסקוטים של מד התפשטו, והגיעו לכל העולם – אוסטרליה, אירופה, ארה"ב בריטניה וישראל..

 

הטים שלנו , וכל הרוכבים מסביב לעולם ,עוזרים לנו לפתח ולבדוק את הסקוטים, ומאפששרים לנו לבנות לכם את הקורקינטים הטובים ביותר שיש , שנבדקים בתנאים המחמירים ביותר ,ע"י מכונים עצמאיים שעומדים בתנאים המחמירים ביותר.

 

המשרדיים הראשיים באוסטרליה, שם הכל התחיל ב-2002. ב-2011 הבאנו את הסקוט לישראל , ומאז אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מד-גיר העולמי להביא לרוכבים בישראל את הדברים הכי שווים בעולם הסקוט.

 

מד גיר ישראל , מקפידה להישאר מעורבות בחיים של הרוכבים שלנו . הטים הישראלי בקשר עם הטים העולמי, הרוכבים מקבלים ספונסרשיפס ,רכיבות וטיולי אקסטרים.

 

מד גיר ישראל דואגת לכל הרוכבים שלנו בארץ עם אירועים, פיתוח סקייט פארקים לסקוטרים בכל (!!!)  בארץ, קשר עם עיריות, הפעלת תחרויות (כולל נסיעות לחו"ל) , ועוד ועוד.

 

 

 

 

לוגו של וואטסאפ לחצו כאן - אנחנו זמינים